KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332113
nr 1233 2113
Hampe Svanberg
(1883-1961), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -47, blomsterstilleben. Olja på duk, 60x49
Hans Hampe Svanberg, svensk bildkonstnär född 1883, död 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:17:06
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Hampe Svanberg
Läs mer om Hampe Svanberg